Презентація курсу "Revit Interior. Основи"

Revit — програма, поширена серед проектувальників, інженерів та архітекторів. Основна особливість програми — можливість гнучкого тривимірного моделювання споруди та її елементів.

За програмою курсу "Revit Interior. Основи" ви навчитесь створювати інформаційно насичені 3d моделі інтер'єрів з усіма необхідними деталями та обладнанням, а також на виході матимете детальні креслення дизайн проекту.

Revit реалізує у собі технологію BIM (Building information modeling), яка уможливлює створення цифрового прототипу будівлі чи споруди, наповнена інформацією про її компоненти. Завдяки цьому Revit поширений не тільки серед архітекторів та дизайнерів, а й інших спеціалістів будівельної галузі. Також, провідні замовники та дизайн-студії переходять на Revit через його зручність перед 2D CAD.

10.09 відбудеться презентація "Revit Interior. Основи" від Владислава Баранова, лектора курсу та head of design department in Yakusha Design architecture&interior design. У вас буде можливість дізнатися детальну інформацію про курс, особисто познайомитися зі спікером та простором YA VSESVIT, та отримати відповіді на усі питання.

Вхід безкоштовний за реєстрацією.
Презентація вже пройшла, проте ви можете залишити
свої контакти і ми надішлемо вам відеозапис
E-mail
Імя та прізвище
Телефон
Чим займаєтесь?